English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧


جلسه آشنایی با نظام دانش بنیان و مرکز رشد
جلسه آشنایی با نظام شرکتهای دانش بنیان و مراکز رشد با حضور اعضای هیات علمی دانشکده داروسازی در مورخ 97/3/1 در محل اتاق جلسات دانشکده داروسازی برگزار شد. در این جلسه مدیر محترم پژوهشی دانشگاه، جناب آقای دکتر قادری مبانی شرکتهای دانش بنیان و مراکز رشد و فناوری دارویی را ارائه نمودند. ایشان پس از معرفی پارک علم و فناوری و اهداف آن به مرکز رشد و فناوری سلامت و صندوق های حمایتی وزارت بهداشت اشاره نمودند. در ادامه...
 ١٤:٤٧ - دوشنبه ٧ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه بررسی مسائل دوجانبه فی ما بین معاونت غذا و دارو و دانشکده داروسازی برگزار شد.
این جلسه در مورخه 1/3/97 در محل اتاق جلسات دانشکده داروسازی برگزار شد، ابتدا بعد از عرض خیر مقدم ریاست دانشکده، معاونت محترم غذا و دارو در خصوص ضرورت تامین داروخانه آموزشی استاندارد برای دانشکده داروسازی، افزایش همکاری های بین دانشکده و معاونت و حضور فعال داروسازان بالینی در بیمارستان ها و بخش های مختلف ایراد سخن فرمودند. در ادامه...
 ١٠:٠١ - يکشنبه ٦ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
کسب فرآیند برتر دانشگاه در یازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری
انتخاب فرآیند آموزش الکترونیک با بهره گیری از وبسایت "فارماکوتراپیست" و کانال تلگرامی " دارودرمانی" به عنوان روشی نوین درپاسخگویی به نیازهای آموزشی تخصصی دانشجویان علوم پزشکی و کادر درمان را توسط خانم دکتر زهرا محمد علی قلیچ خان عضو محترم هیات علمی دانشکده را به ایشان و دانشکده داروسازی تبریک عرض می نماییم.
 ٠٨:٣٥ - دوشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نشست مشترک دانشکده داروسازی با دانشکده شیمی دانشگاه ارومیه
این نشست در مورخه 29/1/97 و در محل اتاق شورای دانشکده داروسازی برگزار گردید نخست رئیس دانشکده داوسازی جناب آقای دکتر ملکی نژاد از فعالیت های پژوهشی و پروژه های علمی گزارشی ارائه دادند و در ادامه ...
 ١٥:١٥ - چهارشنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
نسشت صمیمی معاون محترم آموزشی دانشگاه با اعضای هیات علمی دانشکده داروسازی
جلسه بررسی مشکلات آموزشی دانشکده داروسازی با حضور معاون آموزشی دانشگاه جناب آقای دکتر محمدرضا محمدی فلاح و اعضای هیات علمی در مورخه 28/1/97 در محل سالن جلسات دانشکده برگزار شد.
 ١٥:٠٣ - چهارشنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک کسب رتبه اول و دوم در بیست و یکمین سمینار دانشجویان داروسازی در اهواز
کسب رتبه اول خانم عسل جاویدمهر و رتبه دوم خانم ثمین عباس زاده در ارائه پوستر بیست و یکمین سمینار دانشجویان داروسازی در اهواز را به دانشجویان و اساتید دانشکده صمیمانه تبریک عرض می نماییم و آرزوی موفقیتهای روز افزون ایشان را در تمامی مراحل زندگی را داریم.
 ٠٨:٥٩ - يکشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
راه اندازی دستگاه انکوباتور CO2 در اتاق کشت دانشکده داروسازی
یک دستگاه انکوباتور CO2 در اتاق کشت دانشکده داروسازی راه اندازی شد.
 ١٣:٤٦ - سه شنبه ٨ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
موفقیت مسرت بخش جناب آقای دکتر حسن ملکی نژاد جزء اساتید برتر کشوری
موفقیت مسرت بخش استاد ارجمند جناب آقای دکتر حسن ملکی نژاد در عرصه پژوهش و تحقیق اساتید برتر کشور را خدمت ایشان تبریک عرض می نماییم . کسب این فیض به عنوان افتخاری دیگر در کارنامه درخشان فعالیت های اموزشی و پژوهشی دانشکده داروسازی می باشد.
 ١٣:١١ - سه شنبه ٨ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تشکر و قدردانی از خیر عرصه سلامت
دانشکده داروسازی ارومیه از خیر سلامت خانم دکتر مریم طالبی آذر داروساز مقیم آمریکا بخاطر اهداء یک عدد دستگاه حمام آب جوش Memmert ساخت آلمان به ارزش تقریبی 40 میلیون ریال به دانشکده داروسازی تقدیر و تشکر می نماید. دانشکده داروسازی آرزوی سلامتی و موفقیت در طول زندگی برای خانم دکتر طالبی آذر از خداوند متعال طلب می نماید.
 ١٠:٢٠ - دوشنبه ٧ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
کسب مقام قهرمانی تیم فوتسال دانشکده داروسازی
تیم فوتسال دانشکده داروسازی در مسابقات جشنواره ورزشی جام فجر کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در سال 96 مقتدرانه به مقام قهرمانی دست یافت.
 ٠٩:٣١ - شنبه ٥ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>