English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: پنج شنبه ٠١ آبان ١٣٩٩


اطلاعیه تکمیلی کارگاه های پایان نامه (۱)
به اطلاع دانشجویان مشمول گذراندن کارگاه های پایان نامه ۱ می رساند، با توجه به اینکه اخذ گواهی این کارگاه ها منوط به انجام تکالیف و آزمون های تعیین شده از سوی اساتید محترم کارگاه ها است، به سه نفر که امتیاز بالاتری در تکالیف و آزمون های مجموع این سه کارگاه کسب نمایند، جوایز نفیسی از سوی دانشکده اعطا خواهد شد.
 ٠٩:٥٩ - چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت
همکار گرامی سرکار خانم دکتر برقی
با نهایت تاثر و تاسف درگذشت برادر گرامیتان را تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه و برای شما و سایر بازماندگان صبر و بردباری مسئلت داریم.
 ٠٩:٥٦ - دوشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین جلسه اعتبار بخشی دانشکده داروسازی
اعضای هیات علمی دانشکده داروسازی همزمان با اول ربیع الاول دومین جلسه عمومی را جهت بحث و بررسی موارد تکمیلی مربوط به اعتبار بخشی دانشکده را روز یکشنبه مورخه 27/07/99 برگزار کردند.
 ٠٩:٣٨ - دوشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
یک گام به جلو
بدنبال پیگیری های مستمر مسئولین محترم دانشگاه و دانشکده چارت تشکیلاتی مقدماتی دانشکده داروسازی ابلاغ شد.
 ١١:٢٤ - دوشنبه ٢١ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه کارگاه های الزامی دانشجویان اخذ کننده واحد پایان نامه 2 در نیمسال اول 1400-1399
دانشجویانی که در نیمسال اول 1400-1399 واحد پایان نامه 2 را اخذ نموده اند، می بایست در کارگاه های مربوط به این واحد که با همکاری "کمیته تحقیقات دانشجویی" و طبق جدول زمانبندی ذیل برنامه ریزی شده است شرکت نمایند. لازم به ذکر است شرکت در این کارگاه ها و اخذ گواهی شرکت جهت صدور مجوز دفاع در پایان تحصیل الزامی است. با توجه به شرایط کنونی و عدم امکان برگزاری حضوری کارگاه ها، می بایست مطابق مراحل ذیل به صورت مجازی در این کارگاه ها شرکت نموده و گواهی دریافت شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطالب توجه نمایند.
 ١٣:٢١ - سه شنبه ١٥ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه کارگاه های الزامی دانشجویان اخذ کننده واحد پایان نامه 1 در نیمسال اول 1400-1399
دانشجویانی که در نیمسال اول 1400-1399 واحد پایان نامه 1 را اخذ نموده اند، می بایست در کارگاه های مربوط به این واحد که با همکاری "کمیته تحقیقات دانشجویی" و طبق جدول زمانبندی ذیل برنامه ریزی شده است شرکت نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطالب توجه نمایند.
 ١٣:١٧ - سه شنبه ١٥ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه زمان نهایی ثبت پروپوزال پایان نامه در نیمسال تحصیلی اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹
دانشجویانی که در نیمسال تحصیلی اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹ واحد پایان نامه ۱ را اخذ کرده اند، تا ۳۰ آذر ۹۹ فرصت دارند استاد راهنما و عنوان پایان نامه را نهایی نموده و پروپوزال خود را در سامانه پژوهشیار ثبت نهایی نمایند. ضمنا این زمان تمدید نخواهد شد و در صورت عدم ثبت در مهلت تعیین شده عواقب تاخیر در ثبت بر عهده دانشجو خواهد بود. زمان و شیوه برگزاری کارگاه های مرتبط با واحد پایان نامه ۱ متعاقبا از طریق سایت دانشکده اعلام خواهد شد.
 ١١:٣٠ - چهارشنبه ٩ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان بیست و ششمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی
فرایند ثبت نام و ارسال آثار برای بیست و ششمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی از ۹۹/۰۵/۰۱ لغایت ۹۹/۰۷/۳۰ به صورت آنلاین و از طریق سامانه جشنواره به آدرس های "razi.hbi.ir" و "razi.research.ac.ir" فعال می باشد. علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطالب توجه نمایند.
 ١٤:٠٨ - شنبه ٥ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
اعلام زمان مصاحبه برای دانشجویان داروسازی متقاضی انتقال به داخل
اطلاع رسانی زمان مصاحبه حضوری از متقاضیان انتقال از خارج به داخل در رشته داروسازی شنبه مورخ 29/6/99 در محل دانشکده داروسازی از ساعت 9 صبح شروع خواهد شد. بدیهی است رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی برای مراجعه کنندگان ضروری میباشد.
 ١٤:٠٢ - دوشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگه راهنماي داوطلبان امتحان جامع داروسازی شهریور ماه 1399
1- آزمون جامع داروسازی راس ساعت 8 روز جمعه مورخه 21/06/99 در محل دانشکده پزشکی واقع در سایت نازلو برگزار خواهد شد. 2- داوطلبان از یک ساعت قبل از شرع آزمون در محل آزمون حضور داشته باشند و درهای حوزه رأس ساعت 7:45 دقیقه بسته و از ورود داوطلبان بعد از این ساعت جلوگیری خواهد شد. 3- دانشجويان علاوه بر، ارائه كارت ورود به جلسه آزمون، ملزم به ارائه تکمیل فرم خوداظهاری ، شناسنامه عكس دار و يا كارت شناسايی معتبر عكس دار می باشند. از ورود داوطلبان بدون کارت شناسایی معتبر و کارت ورود به جلسه جلوگیری خواهد شد. 4- به همراه نداشتن کیف، کتاب، جزوه و هر گونه لوازم الکترونیکی از قبیل موبایل و ساعت هوشمند 5- به همراه داشتن ماسک سه لایه و مواد ضد عفونی کننده
 ١٠:٢١ - چهارشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>